GRANAT

Онлайн психотерапія

GRANAT

Онлайн психотерапія

Тренування техніці "майндфулнес". 

Тренування техніці майндфулнес базується на постійному поверненні в момент «тут і зараз», концентрації на тому, що відбувається у ваших думках чи навколо вас. Спробуйте цю техніку. Можливо, саме вона допоможе вам управляти стресом і бути більш стійкими до нього.

🟢 Помічайте дрібниці у щоденній рутині

Сфокусуйтеся на тому, скільки цікавих речей вас оточує: які дерева чи будинки навколо, що нового ви в них помітите, якщо проявите трішки уваги. Які звуки ви чуєте? Які запахи відчуваєте? Хто йде перед вами?

🟢 Зверніть увагу на дихання

Часто, коли ми в стресі, дихання стає поверхневим, але заспокійливо на нервову систему діє саме глибоке дихання, тож, коли відчуваєте стрес, зробіть п’ять-десять глибоких вдихів через ніс і видихів ротом.

🟢 Їжте усвідомлено

Як часто ви їсте щось, біжучи або відповідаючи на електронні листи чи читаючи книгу? Намагайтеся хоча б раз на день насолоджуватися їжею з максимальною увагою і нікуди не поспішати. Звертайте увагу на колір, склад і консистенцію їжі, а також на її температуру і смак. Якщо ви повністю зосередитеся на смаку їжі, ви можете помітити, що він здається виразнішим або кращим, ніж зазвичай.

🟢 Робіть паузи

Хоча б раз на день зупиніться на 10 хвилин, щоби відчути, що ви робите, де перебуваєте і що відбувається у ваших думках. Розімніться, потягніться і знову повертайтеся до роботи.

🟢 Звертайте увагу на своє тіло

Якщо звернути увагу на тіло, ви можете відчути, що в кінці дня, наприклад, маєте напружені щелепи чи напруження у руках. Спробуйте приділяти увагу таким, здавалося б, незначним дрібницям. Це дозволить прислухатися до потреб власного тіла, коли йому потрібне розслаблення або сон.

КОНТАКТИ

 ТЕЛЕФОН

EMAIL

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Заповніть форму

Для зв'язку з нами

ВАШЕ Ім'я
Ваш Номер телефону *
Повідомлення

GRANAT

Онлайн психотерапія