GRANAT

Онлайн психотерапія

GRANAT

Онлайн психотерапія

Що таке психотерапія і кому вона потрібна? 

Часто люди, які хотіли б звернутися по допомогу до психотерапевта не знают що ж це таке насправді. Така непевність змушує їх відтягувати цей важливий крок – вони можуть плутати терапевтів з психіатрами, згадувати сцени з фільмів про Зігмунда Фройда або епізоди з серіалів про зустрічі анонімних алкоголіків. Навколо психотерапії існує багато міфів і неточностей. Я спробую коротко й зрозуміло сформулювати відповіді на найчастіші запитання та розвіяти кілька міфів.
Цікаве питання так
навіщо потрібні психологи- психотерапевти якщо можна піти до подруги й поскаржитися на життя?
Не все так просто. Психотерапія – це не вислуховування скарг, а планомірна робота над вивченням своїх особливостей, управлінням своїм життям і прийняттям себе. Кваліфікований фахівець буде помічником у цій роботі – він буде стежити за безпекою процесу, забезпечувати просування до мети та давати необхідну фахову підтримку.
Цікаво невже психотерапевти – це такі навчені люди, які знають, як мені треба жити й куди рухатися? Навряд-чи хтось, крім самої людини знає, як йому жити. Психотерапія – це не лекції про те, як правильно чи не правильно вчиняти. Це скоріше інструмент для змін. Це відзеркалення того що сама людина не бачить. За допомогою вправ, аналізу поведінки, почуттів, думок і відчуттів клієнт більше дізнається про себе: про причини конфліктів, страхи, неусвідомлені рішення, патерни поведінки. І тільки після розуміння внутрішніх процесів клієнт може прийняти рішення чи поміняти щось з того, про що він дізнався.
Тобто, мається на увазі, що я можу просто прийти та сказати, що я хочу поміняти в житті й психотерапевт буде мені допомагати в цьому?
Приблизно так. Звичайно, з етичних міркувань або згідно з особистими умовами роботи, терапевти беруться не за всі запити. Але над запитом терапії теж можна подумати, він може змінюватися в залежності від етапів і тривалості терапії.
Психотерапія потрібна для змін там, де Вас щось не влаштовує. Подумайте про те, що могло б бути по-іншому у вашому житті, щоб воно стало кращим?

Особливо задуматись про такий інструмент, як психотерапія, варто якщо:
-Ви часто потрапляєте в схожі неприємні ситуації
-У вас безсоння або проблеми зі сном
-Ви погано себе почуваєте й часто хворієте, але лікарі не можуть адекватно це пояснити
-Ви часто відчуваєте провину чи сором
-У Вас не складаються стосунки з близькими
-Ви часто відчуваєте тривогу, самотність, втому, апатію або занадто сильну напругу
-Ви ніяк не можете вирішити важливі для Вас питання
-Ви весь час повертаєтеся до одних і тих самих важких або неприємних думок
-Ви відчуваєте безсилля
-Вам здається, що успіх – це не Ваше
-Ви ніяк не можете зважитися на важливий крок
-Ви можете відчувати сильний необгрунтований страх
Список можна продовжувати, але важливо розуміти, що психотерапія – це простір де змінюється життя на краще. Якщо Вам здається, що Ви готові до цього – запишіться на консультацію і зробіть перший крок.

КОНТАКТИ

 ТЕЛЕФОН

EMAIL

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Заповніть форму

Для зв'язку з нами

ВАШЕ Ім'я
Ваш Номер телефону *
Повідомлення

GRANAT

Онлайн психотерапія